Спільний проект Сумського регіонального відділення Асоціації міст України та Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад державної служби зайнятості в с. Хоружівка

У рамках прес-туру Сумського РВ Асоціації міст України за програмою «Ефективне використання фінансового ресурсу – запорука розвитку ОТГ» відбулася презентація Навчального відділення Державного навчального закладу «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» та створеного на його базі Центру сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад.

Робоча програма прес-туру передбачала презентацію стратегії розвитку Недригайлівської ОТГ, обговорення її інвестиційної та фінансової складової, інфраструктури, туристичного потенціалу.

Учасниками заходу стали консультанти та керівництво Сумського РВ АМУ, керівництво Недригайлівської ОТГ, журналісти та слухачі курсу «Регіональне управління» СНАУ, представники органів місцевого самоврядування Роменського та Липоводолинського районів.

Під час відвідання навчального Центру учасники ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу, Центром сприяння розвитку ОТГ, Поліцейською станцією, побували у музеї «Код нації».

Під час роботи у Центрі сприяння розвитку ОТГ, директор навчального центру Гузь М.О. та заступник директора з навчальної роботи Шаповалова В.А. презентували основні напрями роботи Центру, функціональну модель віддаленого робочого місця фахівця ОТГ та запросили представників громад, сільських та селищних рад до співпраці.

У рамках робочого візиту, для присутніх було проведено презентацію заступником директора обласного відділення «Укргазбанк» щодо механізму залучення іноземних організацій до фінансування альтернативних джерел енергії для закладів сільської місцевості.

Після відвідання навчального центру для присутніх було організовано екскурсію історико-культурними місцями с. Хоружівка.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *