Перший випуск електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування!

10 травня 2019 року навчальний центр здійснив перший випуск слухачів, які обрали для себе одну із провідних професій сьогодення «Електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування» (група № 237).

Кожна праця дисциплінує, але водночас вона і є найголовнішим надбанням життя. На ринку праці потреба у електромонтерах постійна.

Людина, яка володіє такою професією, може відкрити свою майстерню з ремонту і налагодження електро-, радіо- та іншої апаратури, виконувати електромонтажні роботи в будинках, квартирах.

Згідно з навчальним планом слухачі за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування  електроустаткування» виробничу практику проходили на підприємствах різних форм власності: виробничий підрозділ «Локомотивне депо» (м. Тростянець), ТОВ «Сумимостобуд», ТОВ УКП «Глобал Харвест» (с.Біловоди) та інших. Під час практики майбутні електромонтери удосконалили свої вміння та навички, набуті під час теоретичного та виробничого навчання та скористалися пропозиціями роботодавців щодо працевлаштування.

Державна кваліфікаційна атестація проводилася кваліфікаційною комісією, яку очолив Володимир Миколайович Колоша,  і яка мала можливість гідно оцінити знання слухачів.

Випускники, а завтра вже кваліфіковані робітники, щиро бажаємо Вам особистих перемог, професійного зростання, реалізації задумів і творчих планів!


 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *