Робочий візит до Сумського центру ПТО ДСЗ майстер тренерів Міжнародної організації праці.

8 травня 2019 року у рамках проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за підтримки уряду Данії відбувся тренінг «Генеруй бізнес ідею».

Основна мета тренінгу – сприяти підвищення рівню зайнятості населення, розвитку підприємництва, пошуку бізнес ідей.

Для групи слухачів тренінг провела заступник директора з навчальної роботи Вікторія Шаповалова, яка пройшла тренінг для тренерів «Генеруй бізнес ідею. Розпочни власний бізнес.».

На тренінгу були присутні майстер-тренери МОП Азад Рагімов (Азербайджан) та Айсулу Мейманканова ( Киргизтан). Майстер тренери взяли активну участь у роботі тренінгу, надали високу оцінку організації заходу на базі  ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ».

Робота у форматі тренінгу передбачала виконання вправ на знайомство учасників, участь у іграх, розробку міні-проектів, генерацію бізнес-ідей, виконання тестових завдань та самоаналіз. Нова форма навчання викликала схвальні відгуки слухачів та позитивні враження від навчального курсу.

Після завершення тренінгу учасники відвідали навчальне відділення та Центр сприяння розвитку об’єднаних територіальних громад у с. Хоружівка.

Присутні  ознайомилися з робою навчального відділення, інформаційним наповненням Центру, побували у садибі Ющенків, відвідали культурно-історичні пам’ятки с. Хоружівки.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *