Протипожежна безпека у закладі – невіддільна частина організації робочого простору і процесів

Кожна людина повинна дотримуватись всіх вимог пожежної безпеки, і не лише знати теорію, а й вміти діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

23 травня 2019 року на базі нашого навчального центру для співробітників Сумського обласного центру зайнятості, працівників та слухачів ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» проведено практичне заняття з протипожежної безпеки.

Такий захід став уже традиційним і проводиться двічі на рік.

З метою надання практичної допомоги та контролю за станом охорони праці Сумську область відвідав начальник відділу охорони праці, пожежної безпеки та мобілізації Центрального апарату державної служби зайнятості Бочковський В. Й., який безпосередньо прийняв участь у заході.

Перед присутніми також виступив Гузь М. О., директор навчального центру.

У заході брав участь Боярко А. А., провідний інженер з охорони праці, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сумського обласного центру зайнятості.

До участі у проведенні заняття був запрошений державний інспектор з нагляду (контролю) у сфері пожежної безпеки та техногенної безпеки у м. Суми Щербина В. С., який розповів про будову вогнегасника, типи вогнегасників та алгоритм дій при тушінні пожежі. Наступним кроком було відпрацювання роботи з вогнегасниками. В тушінні пожежі вправлялися слухачі центру з професій «Перукар (перукар-модельєр)», «Манікюрник», «Електрогазозварник», «Продавець продовольчих товарів» та представники двох напрямів навчання «Веб-дизайн» та «Основи малого підприємництва».

Підводячи підсумок проведеного, Бочковський В. Й. відмітив, що такі практичні заняття необхідні. Вони позитивно впливають на психологічну готовність до нештатних ситуацій, підвищують рівень не лише теоретичних знань, а й практичних навичок, поліпшують обізнаність працівників та слухачів, дають необхідну базу для швидкого та ефективного реагування у разі виникнення надзвичайних подій.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *