Бухгалтер – це професія сьогодення

Зараз престижність бухгалтерської професії різко підвищилася, про що свідчить стійкий попит на висококваліфікованих бухгалтерів на ринку праці.

Підвищення кваліфікації є актуальним в реаліях нашого життя.

На базі нашого навчального центру проходять підвищення кваліфікації слухачі курсів цільового призначення за напрямом «Комп’ютерні технології обробки бухгалтерської документації».

Планом курсів передбачено навчання користуванню програмним комплексом «M.E.Doc» на рівні користувача. Ця програма дозволяє подавати звітність у контролюючі органи, працювати з ПДВ (реєстрація податкових накладних та розрахунків коригування), обмінюватися первинними документами з контрагентами та розраховувати заробітну плату.

Під час навчання слухачі проходять сертифікацію, підтверджуючи здобуті знання. Під час проведення сертифікації присутній представник розробника програмного комплексу «M.E.Doc». Сертифікат дає можливість одноразово отримати ліцензію на модуль Звітність з 50% знижкою.

Підвищення кваліфікації є досить поширеною формою професійного навчання, оскільки вона є дешевшою, цілеспрямованою, менш тривалою, ніж нова підготовка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *