Затребуваність професії «Електрогазозварник»

В даний час, професія «Електрогазозварник» вважається дуже затребуваною на ринку праці. Дана професія включає в себе дві інші — електрозварника і газозварника. Люди цієї професії працюють на будівництві, підприємствах машинобудування, металообробки, в комунальних організаціях, в сільському господарстві і багатьох інших галузях.

Багато підприємств, організацій, установ потребують кваліфікованих робітників у цій області.

Наш навчальний центр також не стоїть осторонь у вирішенні проблем з підготовки робітників за професією електрогазозварника для нашого регіону. Перша група слухачів почала навчання у кінці березня місяця цього року.

Співпраця з ДНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту», директор Юрій Іванович Коваленко, дала можливість проводити виробниче навчання слухачів на їх базі.

Уроки виробничого навчання проводить майстер Дмитро Євгенович Матвієнко в навчальних майстернях, де слухачі отримують професійні знання, засвоюють вміння та навички, які в подальшому будуть закріплювати при проходженні виробничої практики та використовувати  у подальшій роботі на підприємствах, в організаціях міста та області.

Зварювальник — дивовижно складна, але цікава професія. Для того, щоб стати зварювальником необхідно добре здоров’я і велика працьовитість. Чи готовий ти приєднатися до представників цієї робочої професії?

ДНЗ «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» запрошує на навчання тих, хто вирішив обрати професію «Електрогазозварник».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *