Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування

28-11-2012, 15:27
З 26 листопада 201 року в Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості приступили до навчання ще 2 групи слухачів з числа безробітних, що навчаються за професіями «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів». Всі вони були направлені на навчання базовими центрами зайнятості Сумської області.
Серед слухачів особи різні за статтю, за віком, за освітою, але усіх їх об’єднує професією продавця і бути працевлаштованими. На сьогоднішній день ринок праці потребує висококваліфікованих робітників, які б вміло використовували в своїй роботі і сучасне електронне обладнання (ваги, РРО, контрольно-касові системи, зчитувачі штрих-кодів), мали б знання з галузевої економіки, основ бухгалтерського обліку. Однією з головних професійних компетенції є використання в роботі знань психології торгівлі, етики ділових відносин. В навчальному центрі створена найсучасніша навчальна база в регіоні. Залучені кращі фахівці-викладачі до співпраці. Тож сподіваємось, що професійне навчання стане першою сходинкою на шляху до працевлаштування наших безробітних.
Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування

Актуально

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» проводить професійне навчання на сучасній матеріально-технічній базі із залученням висококваліфікованих викладачів, за професіями: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів», «Перукар» (перукар-модельєр), «Манікюрник», «Машиніст (кочегар) котельні», «Оператор котельні».Опитування

Яку з цих професій в перспективі ви хотіли б здобути в Сумському центрі ПТО ДСЗ?
Монтажник гіпсокартонних конструкцій
Слюсар з ремонту автомобілів
Водій автотранспортних засобів
Слюсар-сантехнік
Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва
Фермер
Охоронець

 

Календар

«    Вересень 2016    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Зворотній зв'язок

Новини

Учора, 11:00

Завершилось навчання за напрямом «Використання програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія в бухгалтерському обліку»

Завершилось навчання за напрямом «Використання програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія в бухгалтерському обліку» 28.09.2016 в Державному навчальному закладі «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» завершили навчання на короткотермінових курсах підвищення кваліфікації за напрямом «Використання програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія в бухгалтерському обліку». На навчання направлені безробітні з міст та сіл Сумської області.

27-09-2016, 08:24

Анонс!

У жовтні планується організувати навчання за напрямами:
"Продавець непродовольчих товарів" – 3 розряд (674 годин):
"Продавець продовольчих товарів" – 3 розряд (704 годин):
за напрямами:
"Дотримання безпечного ведення робіт при обслуговуванні водогрійних та парових котлів, які працюють на газоподібному паливі (щорічна перевірка знань)" (50 години):
з 4.10 – у м. Конотоп Сумської області
з 4.10 – у м. Ромни Сумської області
Архiв новин

Галерея

Отримана професія "Манікюрник" стала підсумком наполегливої праці

Контакты

40030, м.Суми,
майдан Незалежностi, 3
E-mail: sumy-c-pto@mail.ru
Телефони +38 (0542) 610-357