Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування

28-11-2012, 15:27
З 26 листопада 201 року в Сумському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості приступили до навчання ще 2 групи слухачів з числа безробітних, що навчаються за професіями «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів». Всі вони були направлені на навчання базовими центрами зайнятості Сумської області.
Серед слухачів особи різні за статтю, за віком, за освітою, але усіх їх об’єднує професією продавця і бути працевлаштованими. На сьогоднішній день ринок праці потребує висококваліфікованих робітників, які б вміло використовували в своїй роботі і сучасне електронне обладнання (ваги, РРО, контрольно-касові системи, зчитувачі штрих-кодів), мали б знання з галузевої економіки, основ бухгалтерського обліку. Однією з головних професійних компетенції є використання в роботі знань психології торгівлі, етики ділових відносин. В навчальному центрі створена найсучасніша навчальна база в регіоні. Залучені кращі фахівці-викладачі до співпраці. Тож сподіваємось, що професійне навчання стане першою сходинкою на шляху до працевлаштування наших безробітних.
Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування Професійне навчання – перш сходинка до працевлаштування

Актуально

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» проводить професійне навчання на сучасній матеріально-технічній базі із залученням висококваліфікованих викладачів, за професіями: «Продавець продовольчих товарів», «Продавець непродовольчих товарів».Опитування

Яку з цих професій в перспективі ви хотіли б здобути в Сумському центрі ПТО ДСЗ?
Монтажник гіпсокартонних конструкцій
Слюсар з ремонту автомобілів
Водій автотранспортних засобів
Слюсар-сантехнік
Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва
Фермер
Охоронець

 

Календар

«    Листопад 2015    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Зворотній зв'язок

Новини

Учора, 14:03

Навчальний заклад прийняв участь у ярмарку

Навчальний заклад прийняв участь у ярмарку 26.11.2015р. Сумським міським центром зайнятості напередодні Міжнародного дня інваліда було проведено ярмарок вакансій для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вакансії були представлені 12 підприємствами міста.
20-11-2015, 12:33

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відзначив 5- річний ювілей!

Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відзначив 5- річний ювілей! Державний навчальний заклад «Сумський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» відзначив 5- річний ювілей! На святкування були запрошені: керівництво та колишні працівники Сумського обласного центру зайнятості, колишні працівники ДНЗ «Сумський центр ПТО ДСЗ», роботодавці та випускники навчального центру. Святкування проходило в дружній атмосфері. Виступали діти та онуки працівників та слухачів навчального центру.
Архiв новин

Галерея

Навчальний центр прийняв участь у шоу перукарського мистецтва "Ейфорія стилів"

Контакты

40030, м.Суми,
майдан Незалежностi, 3
E-mail: sumy-c-pto@mail.ru
Телефони +38 (0542) 610-357